Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
tel.: 609 657 113

O firmie

Mamy zaszczyt zaoferować Waszej firmie szeroki zakres prac remontowych, wytwarzanie części i podzespołów maszyn i urządzeń, przyrządów produkcyjnych.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i najlepszą kadrą fachowców. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji wielu różnych zadań: od bardzo małych elementów po duże urządzenia.

Wytwarzamy elementy i urządzenia według własnej dokumentacji oraz dokumentacji powierzonej przez klienta. Stosujemy najlepszej jakości materiały.

Firma nasza specjalizuje się w wykonywaniu części do maszyn przemysłu tartacznego, rolniczego, spożywczego, energetycznego. Zajmujemy się także naprawą części maszyn i urządzeń. Wykonujemy regeneracje zużytych elementów, dorabianie zniszczonych i brakujących części, remonty maszyn i urządzeń, tworzymy maszyny i urządzenia na zamówienie klienta.

Każdą ofertę traktujemy indywidualnie. Staramy się dostosować do możliwości finansowych i potrzeb Klienta.

Nasza specjalizacja pozwala łączyć metody obróbki skrawaniem, obróbki spawania, obróbki cieplnej, ślusarstwa oraz pokryć w celu osiągnięcia wyrobu gotowego.

Wykonujemy montaże i rozruchy linii technologicznych.